RSS-стрічка усіх новин
rss_other
Twitter
Twitter

Відмовляємось від Internet Explorer 6.0

Рис. 1. Так сайт виглядає в сучасному переглядачі (тут IE8)

Як відомо, переглядач Internet Explorer 6.0 (надалі IE6) давно застарів. Багато веб-майстрів переконані, що застарів він від народження, бо його несумісність із стандартами написання веб-сторінок попсувала багато крові.

Проте, наразі, доля використання IE6 невелика і продовжує зменшуватись. А написання сайтів, які би відображались однаково і в нормальних бравзерах, і в IE6, забирає дуже багато часу і не дозволяє використовувати новітні технології.

Тому поширеною є практика використання повідомлень, що відображаються лише при перегляді сайту у IE6.

Метою такого повідомлення є:

  • поінформувати користувача, що він використовує застарілий переглядач
  • спонувати його встановити сучасний переглядач

Для joomla існують розширення, що виводять саме такі повідомлення. Зокрема їх можна віднайти у JED (Joomla Extensions Directory) за посиланням http://extensions.joomla.org/extensions/style-a-design/browsers-a-web-standards.

Зупинимось на розширенні Internet Explorer 6 Warning Update. Це плагін, який достатньо встановити і опублікувати.

Наприклад, Сайт kavaleria.org.ua виконано на безкоштовному шаблоні, що чудово відображається в сучасних бравзерах (рис.1). Проте в IE6 можна спостерігати картину, показану на рис.2.

Після встановлення і публікації плагіну Internet Explorer 6 Warning Update при перегляді сайту у IE6 спостерігатиметься картина, як на рис. 3.

Рис. 2. Так сайт виглядає у IE6

Рис. 2. Так сайт виглядає у IE6
 

Рис. 3. Так сайт відображається у IE6 при ввімкненому плагіні Internet Explorer 6 Warning Update

Рис. 3. Так сайт відображається у IE6 при ввімкненому плагіні Internet Explorer 6 Warning Update

Плагін має опцію, що вмикає/вимикає можливість продовжити користування сайтом. Я таку можливість вимкнув.

Наразі плагін не має української мови у версії, викладеній на JED. Ви можете завантажити плагін Internet Explorer 6 Warning Update з передвстановленою українською мовою з нашого сайту.

Якщо плагін без українізації вже встановлено, ви можете завантажити український переклад Internet Explorer 6 Warning Update для самостійного встановлення, та отриманий файл uk-UA.plg_system_iewarning.ini розмістити у administrator/language/uk-UA/.

Коментарі   

 
lottis
#1 lottis 18.07.2011, 20:22
Це The Best! Дякую.

Я використовував yooiecheck - глянув код - це тий самий yooiecheck тiльки перероблений дещо... Цей менi бiльш сподобався, бо у центрi екрану.
 
 
Phoenix_666
#2 Phoenix_666 06.04.2012, 12:20
Ви відключили опцію продовжити перегляд. Та саме ця опція і не працює. Вікно відкривається знову і знову і продовжити перегляд без оновлення броузера неможливо. Чи можливо виправити цю помилку у плагіні?
Щиро вдячний