joomla.org.ua

Вино та вата у боротьбі із зайвою вагою? Найабсурдніші дієти минулого!

За всіх часів дівчата прагнули бути красивими. Чого вони тільки не вигадували у гонитві за досконалістю!

І сьогодні ми з vnk1.kiev.ua блог Київ розповімо вам про десять найабсурдніших дієт, які, на щастя, давно вже канули в небуття…

Вино та вата у боротьбі із зайвою вагою? Найабсурдніші дієти минулого!

  1. Винна дієта. У 11 столітті Вільгельм Завойовник, герцог Нормандії і король Англії, настільки погладшав, що перестав поміщатися в сідлі. Саме тому він вирішив, що терміново треба схуднути. А винну дієту вигадав сам, бо вода – це напій для челяді.

Чи варто говорити про те, що він довго не протримався. Вільгельм Завойовник звалився з сідла, був поранений і помер. Згодом за допомогою вина намагалися схуднути багато жінок, але безуспішно.

  1. Вата для схуднення. Шанувальники подібної дієти стверджували, що вату потрібно вживати перед їжею, змочивши попередньо в желатині. Подейкували, що вата чудово насичувала клітковиною і допомагала стримати апетит. Звичайно, так нікому схуднути не вдалося.
  2. Дієта золотих рибок. Вся суть полягала в тому, що треба ковтати живцем маленьких золотих рибок після їжі. А ті, у свою чергу, мали з’їдати вміст шлунка. Спочатку навіть були результати, але виявилося, що схуднення відбувалося внаслідок зараження паразитами, які містилися в рибках.
  3. Паразити серед нас. Вживання в їжі стрічкових черв’яків – це ганебна сторінка 20 століття, а зовсім не Середньовіччя. Таку дієту застосовувала Марія Каллас – піддослідний пацієнт на ній і справді досить швидко худнув. Черв’яки виростають до 9 метрів у довжину і пожирають все з’їдене людиною – разом із шлунком та іншими внутрішніми органами.
  4. Мильна дієта. Хтось вирішив, що, намилившись милом, можна позбутися підшкірного жиру! Смішно? Адже вірили…
  5. Сипуча дієта. На противагу рідкій дієті існувала так звана сипуча. Суть її полягала в тому, що необхідно вживати продукти, які розсипаються, наприклад, як сіль або цукор. Втім, достатньо подрібнити будь-який продукт у блендері, навіть піцу, і вважати його сипким.)
  6. Скотська дієта. Один лікар придумав спеціальні напої із подрібнених відходів (копит, сухожиль), які геть-чисто відбивали апетит і таким чином допомагали схуднути. Незабаром таку дієту заборонили.
  7. Цигаркова дієта. На початку 20 століття світ захопила ідея схуднення. Хтось випустив трактат про те, що куріння дуже корисне для організму. Тоді всі, хто худне, почали замінювати звичайну їжу сигаретами! На щастя, це божевілля незабаром закінчилося.

Вино та вата у боротьбі із зайвою вагою? Найабсурдніші дієти минулого!

На диво, на які хитрощі готові йти люди заради схуднення! Але ми сподіваємося, що ви будете розумні.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *