joomla.org.ua

Який сексуальний вибір закоханих

Коли людина закохана, вона може робити багато дурниць. Його мозок зараз практично не працює. Він не може оцінити ситуацію тверезо.

Людина може закохатись за різними критеріями: це можуть бути зовнішні дані, людські якості та інші. Але коли вже закохався, не зможеш адекватно оцінити, наскільки сексуальним є твій партнер. Можна спочатку цього не помітити, а можна це побачити, але обдурити себе. Розчарування може прийти згодом, але вибір вже зроблено. Кохання часто не залишає нам вибору. Коли є кохання, говорити про вибір сексуальних критеріїв взагалі складно. dai.kiev.ua Блог про любов розповідає дуже цікаві поради та ідеї для ідеальних стосунків.

Який сексуальний вибір закоханих

І зовсім по-іншому поводиться людина, яка хоче знайти собі пригоди на боці. Він підходить до вибору партнера дуже жорстко. Йому потрібні як фізичні здібності, так і духовні.

Критерії вибору сексуальності у звичному житті в кожної людини різні. Один хоче, щоб його партнер був втіленням самої сексуальності, немов із обкладинки еротичного журналу, а інший може просто хотіти хороші фізичні дані, щоб отримати масу задоволення.

Але ці критерії не беруть участь у виборі партнера, коли ви закохуєтесь. У коханій людині ви цінуєте турботу, ввічливість, розуміння, радість, чесність. Жоден із цих факторів не бере участі у виборі сексуального партнера. Коли людина закохується, вона втрачає свої критерії сексуальності. Він про них просто забуває.

Який сексуальний вибір закоханих

Коли ви вибираєте собі партнера із сексу, вас притягують зовнішні дані. Можна заздалегідь уявляти, якою буде ця людина у ліжку. Коли на роботі ви чуєте, що ваш колега минулої ночі був просто «звіром» у ліжку, у вас мимоволі прокидається «апетит» до незнайомої вам людини. Ви вже уявляєте, як ця людина із вами займається сексом. Але коли ви закохуєтесь, вам зовсім не хочеться слухати про його колишній сексуальний досвід, це може просто відштовхувати.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *